Priemyselné osvetlenie - energeticky usporne

Priemyselné osvetlenie – energeticky usporne

Priemyselné osvetlenie a výber piemyselneho osvetlenia veľmi dôležitý, pretože v závislosti od účelu, na ktorý sa používa, môže v porovnaní s klasickým osvetlením priniesť mnohé výhody, ako napr.Industrijska rasveta u zavisnosti od namene prostora, mora da ispuni mnoge propise i kvalitativne norme, jer se koristi u raznim vremenskim uslovima kao što su previše niske ili visoke temperature, vlaga, para i ostala specifična okruženja.

Sme tu, aby sme vám ponúkli veľký výber rôznych priemyselných svietidiel, osvetľovacích systémov najvyššej kvality a vlastností so štandardnými alebo špeciálnymi pracovnými podmienkami. U nás si môžete kúpiť svietidlá v súlade s obchodnými potrebami priestoru pre všetky typy priemyselných zariadení, ako sú:

 • Čerpacie stanice
 • Skladove haly
 • Výrobné priestory
 • Dielny
 • Pouličné osvetlenie továrenských kruhov

Funkčnosť hrá v týchto oblastiach zásadnú úlohu a v našom prípade je zosúladená s estetikou.

Aké sú výhody dobre zladeného osvetlenia s priestorom?

Pri priemyselných činnostiach je výber osvetlenia veľmi dôležitý, pretože v závislosti od účelu, na ktorý sa používa, môže v porovnaní s klasickým osvetlením priniesť mnohé výhody, ako napr.

 • Úspora energie, o 80% nižšia spotreba v porovnaní s halogénovými žiarovkami
 • So zníženou spotrebou energie prichádzajú nižšie finančné náklady
 • Bezpečnosť a bezpečnosť na vyššej úrovni
 • Nastaviteľné osvetlenie pre rôzne obchodné procesy
 • Zlepšená kvalita práce a vyššia produktivita
 • Vizuálne výhody

Aké produkty sa používajú na priemyselné osvetlenie?

LED REFLEKTORY sú veľmi bežné v priestoroch rôzneho účelu, ako sú výrobné závody, sklady, dielne. Priemyselné reflektory poskytujú veľmi vysokú intenzitu svetla, pre bežnú prevádzku nepotrebujú žiadne zahrievanie ani chladenie. LED reflektory pracujú na plný výkon už od prvého zapnutia, nie je potrebné ich nahrievať ako u klasických priemyselných svietidiel. Základnou charakteristikou led reflektorov je vodeodolnosť, väčšinou od krytia IP65, až po IP68 pre špeciálne pracovné podmienky, ďalej svetelný výkon a odolnosť pri práci v náročných pracovných podmienkach.

PRIEMYSELNÉ LED REFLEKTORY sú ekonomické, s nízkou spotrebou elektrickej energie, bez ultrafialových lúčov, vhodné na osvetlenie v náročných a náročných podmienkach ako sú vibrácie, otrasy, prach, vlhkosť alebo korozívna atmosféra a extrémne teploty. Používa sa na vysokú a obyčajnú montáž, na osvetlenie priemyselných hál, skladov, športovísk, skladov výrobných prevádzok a iných objektov.

Priemyselné osvetlenie - energeticky usporne

Priemyselné osvetlenie – energeticky usporne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *